Policjanci z Janowa Lubelskiego ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 74 pomiędzy Krzemieniem a Zofianką Dolną. Kierująca samochodem marki Volvo straciła panowanie nad pojazdem, auto dachowało. Jadący z naprzeciwka peugeot chcąc uniknąć zderzenia zjechał na pobocze. Za nim jadące volvo również zjechało na pobocze, zderzając się z peugeotem. Dwie osoby w tym 7-miesieczne dziecko z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Wszystkie kierujące były trzeźwe.

Wczoraj na drodze krajowej nr 74 pomiędzy miejscowościami Krzemień i Zofianka Dolna doszło do wypadku drogowego. Wstępne ustalenia wskazują, że 31-latka kierująca samochodem marki Nissan z niewiadomych przyczyn straciła nagle panowanie nad pojazdem, auto dachowało. Jadący z naprzeciwka peugeot, aby uniknąć zderzenia z nissanem zjechał na pobocze. Natomiast jadące za peugeotem volvo również zjechało na pobocze. Tam doszło do zderzenia obu aut.

Do szpitala trafiły cztery osoby w tym 7-miesieczne dziecko. Po przebadaniu w szpitalu kierujące nissanem i volvo zostały zwolnione, nie odniosły obrażeń. W szpitalu pozostała kierująca peugeotem. 7-miesiecze dziecko zostało przetransportowane do szpitala w Lublinie. Funkcjonariusze ustalili, że wszystkie kierujące były trzeźwe. Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię