Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Sosnowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący dostawczym citroenem z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym od strony Puław autobusem MZK. Kierowca busa zmarł po przewiezieniu do szpitala. W autobusie nie było pasażerów.

Do wypadku doszło około godziny 4:30 w miejscowości Sosnów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący dostawczym citroenem 56-letni mieszkaniec powiatu zwoleńskiego z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn wpadł w poślizg, przez kilkanaście metrów sunął bokiem, po czym zderzył się z jadącym od strony Puław autobusem MZK.

W autobusie nie było pasażerów. Kierowca, 41-letni mieszkaniec Puław, był trzeźwy. Nie odniósł poważnych obrażeń. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń kierowca citroena zmarł w szpitalu. Droga w miejscu wypadku była zablokowana. Ruch odbywał się wyznaczonymi przez policjantów objazdami. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię