Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do jakiego doszło dzisiaj około godziny 10:00 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Aleksandrów gmina Łuków. Pociąg osobowy relacji Lublin – Warszawa uderzył w samochód ciężarowy marki Iveco. Autem podróżował 41-letni mężczyzna, który został przewieziony do szpitala w Łukowie. Apelujemy o ostrożność na drodze.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 10:00 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym bez zapór, z krzyżem św. Andrzeja w miejscowości Aleksandrów gmina Łuków.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pod pociąg pośpieszny relacji Lublin – Warszawa wjechał samochód ciężarowy marki Iveco przeznaczony do przewozu żywca. W chwili zdarzenia bez ładunku. Samochodem podróżował 41-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski, który został przewieziony do szpitala w Łukowie.

Policyjne badanie alkomatem wykazało, że maszynista pociągu oraz kierujący ciężarówką byli trzeźwi. Droga i tor w miejscu zdarzenia są zablokowane. W chwili wypadku pociągiem podróżowało około 100 osób. Nie doznali oni żadnych obrażeń. Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię