Policjanci z Bemowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o wprowadzenie do obrotu znacznych ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli substancje psychotropowe w ilości ponad 260 tabletek, ok. 110 gramów ecstasy i mefedronu oraz niemalże 50 gramów marihuany. Narkotyki mieli w pojeździe oraz w mieszkaniu, które wspólnie zajmowali i nazywali „magazynem”. Teraz może grozić im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego i kryminalnego z komisariatu na Bemowie zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 27 lat. Z informacji policjantów wynikało, że mężczyźni mogą posiadać znaczne ilości narkotyków oraz biorą udział w ich obrocie. Jeden z mężczyzn wpadł w chwili, kiedy poruszał się swoim pojazdem marki seat. Podczas kontroli mężczyzna był zdenerwowany i unikał odpowiedzi związanej z tym czy posiada substancje zabronione. Podczas przeszukania pojazdu funkcjonariusze ujawnili kilkanaście torebek foliowych z zawartością narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany. W tym czasie kryminalni pojechali do lokalu, który mężczyzna zajmował wspólnie z 27-letnim kolegą nazywanym przez nich „magazynem”. Tam podczas przeszukania ujawnili inne narkotyki. Obecny w mieszkaniu mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu.

Policjanci skrupulatnie gromadzili materiał dowodowy. Łączna ilość zabezpieczonych przez nich substancji to niemalże 50 gramów marihuany, ecstasy i mefedron w ilości ok. 110 gramów oraz ponad 260 tabletek ecstasy. W sprawie zostało wszczęte śledztwo. Podjęte czynności procesowe dały podstawę do przedstawienia podejrzanym zarzutu wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków działając wspólnie i w porozumieniu. Za ten czyn może im grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię