Kara dożywotniego pozbawienia wolności grozi zatrzymanemu przez łukowskich policjantów 42-latkowi. Mężczyzna w kancelarii komorniczej zaatakował i ranił nożem dwie osoby, a później rzucił się z nożem na interweniujących policjantów. Wobec uzbrojonego i agresywnego napastnika policjanci użyli broni palnej. Zaatakowana przez niego 44-latka zmarła w szpitalu. Sprawca usłyszał zarzuty zabójstwa i został tymczasowo aresztowany.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek przed godziną 13.00 w jednej z kancelarii komorniczych w Łukowie. Mężczyzna zaatakował i zadał ciosy nożem 44-latce oraz 32-letniemu mężczyznie. Agresywny napastnik rzucił się z nożem również na interweniujących policjantów. Jeden z mundurowych użył wobec niego broni służbowej, postrzelony mężczyzna został przewieziony do szpitala. Pokrzywdzona 44-latka wraz z 32-letnim mężczyzną również zostali przetransportowani do szpitala. Niestety mimo długiej reanimacji życia zranionej nożem 44-latki nie udało się uratować.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura. Pilnowany w szpitalu przez mundurowych, ranny 42-latek już usłyszał zarzuty. Dzisiaj sąd przychylił się do wniosku łukowskiej policji oraz Prokuratury i zastosował tymczasowy areszt wobec 42-latka Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię