archiwum

Mundurowi z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych zatrzymali 36-latka, który zaatakował ich podczas prowadzonej interwencji. Agresywny mężczyzna wyzywał policjantów, szarpał i kopał. Dzisiaj usłyszy zarzuty, między innymi naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

W niedzielę po 18.00 policjanci łaziskiej patrolówki zostali wezwani na ulicę Wyszyńskiego, gdzie awanturował się doskonale znany mieszkańcom budynku i policjantom 36-latek. Kiedy mundurowi dojechali na miejsce, agresor wpadł w jeszcze większą furię. Od mężczyzny czuć było alkohol. Od samego początku nie stosował się on do wydawanych przez policjantów poleceń. Wyzywał ich licznymi wulgaryzmami i próbował szarpać oraz kopać.

Kiedy mundurowi zaczęli go obezwładniać, 36-latek ugryzł jednego z nich w palec. W końcu trafił do policyjnego aresztu, gdzie oczekuje na przedstawienie mu zarzutów. Za atak na policjantów, naruszenie ich nietykalności, znieważenie oraz wywieranie wpływu na czynności urzędowe, mężczyźnie grozi kara do 3 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię