Bydgoscy policjanci z zespołu wywiadowczego zatrzymali 33-latka z narkotykami. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Posiadał przy sobie kilkanaście woreczków z marihuaną. Kolejne ilości tego narkotyku zostały zabezpieczone przez policjantów z Fordonu w jego mieszkaniu.

Do zdarzenia doszło w sobotę (1.05.2021) wieczorem, wówczas patrol „wywiadowców” z bydgoskiej komendy na ulicy Altanowej w Fordonie zatrzymał do kontroli vw. W trakcie kontroli policjanci ujawnili przy kierowcy 15 woreczków z zielonym suszem roślinnym. 33-latek został zatrzymany. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana.

Dalej sprawą zajęli się kryminalni z Fordonu. Funkcjonariusze pojechali na bydgoskie Bartodzieje, gdzie przeszukali miejsce zamieszkania zatrzymanego. Tam ujawnili kolejne porcje narkotyków, dokładnie 174 woreczki z marihuaną. Co więcej, znaleźli pudełko z pustymi woreczkami „dilerówkami”, wagę elektroniczną oraz pieniądze. Łącznie zabezpieczyli ponad 220 g narkotyków. 33-latek trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy z Fordonu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania narkotyków. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię