Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W trakcie czynności funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram marihuany o czarnorynkowej wartości nie mniej niż 130 tysięcy złotych. Obecnie mundurowi wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają źródło zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają, czy mężczyzna zajmował się ich dystrybucją. 27-latek odpowie teraz przed sądem za czyn, którego się dopuścił, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali mieszkańca powiatu jeleniogórskiego w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających.

Policjanci prowadząc czynności ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że 27-letni mężczyzna najprawdopodobniej ma związek z tego typu procederem. Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie, mundurowi znaleźli w jego garażu worki wypełnione zabronioną substancją. Było to łącznie ponad kilogram marihuany o czarnorynkowej wartości nie mniej niż 130 tysięcy złotych. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli również wagę elektroniczną.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonej substancji oraz sprawdzają, czy zatrzymany zajmował się jej dystrybucją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię