Funkcjonariusze z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową kieleckiej komendy zatrzymali w minioną środę 21-latka. Mężczyzna był w posiadaniu 35 gramów suszu, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Do zatrzymania doszło w centrum Kielc, w jednym ze sklepów warzywnych.

Kieleccy policjanci, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej od jakiegoś czasu przyglądali się działalności 21-latka. Z ustaleń kryminalnych wynikało bowiem, że notowany w przeszłości za różne przestępstwa kielczanin najprawdopodobniej wszedł w posiadanie zabronionych substancji. Podejrzewanego stróże prawa napotkali w minioną środę, w sklepie warzywnym. 21-latek był zaskoczony obecnością funkcjonariuszy, ale z każdą kolejną minutą przeszukania jego pomieszczeń uświadamiał sobie, że nie było to przypadkowe. Policjanci wiedzieli bowiem, gdzie szukać zabronionych substancji. Dzięki działaniom kryminalnych z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową zabezpieczonych zostało 35 gramów suszu, który po badaniu okazał się marihuaną.

21-latek usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Mężczyźnie grożą 3 lata więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię