Ilustracja

Grajewscy mundurowi zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Tłumaczył, że kupił je, bo w pracy nie ma już sił. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to mefedron. 28-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Grajewscy policjanci w weekend na obrzeżach miasta zatrzymali do kontroli samochód. Szybko wyszło na jaw, że siedzący na miejscu pasażera mężczyzna, posiada przy sobie narkotyki. Foliowy woreczek z białą substancją mundurowi znaleźli w jego bagażu podręcznym. 28-latek tłumaczył policjantom, że narkotyki kupił od przypadkowo spotkanego na przystanku autobusowym mężczyzny w sąsiedniej miejscowości. Dodał, że były mu potrzebne ponieważ ciężko pracuje fizycznie i potrzebuje dodatkowej energii.

Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to mefedron. Mieszkaniec Grajewa został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Zakres odpowiedzialności mężczyzny ustalony zostanie po wydaniu opinii przez biegłego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię