Ilustracja.

W ręce policjantów z Giżycka wpadł 32-letni mężczyzna, który przewoził swoim samochodem ponad 2 kilogramy marihuany. Mężczyzna w przeszłości był już karany za przestępstwa narkotykowe, dlatego grozi mu aż 15 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Giżycka podejrzewali, że 32-latek, mieszkaniec powiatu giżyckiego może posiadać środki odurzające. Nie pomylili się i podczas kontroli drogowej w aucie 32-laka ujawnili i zabezpieczyli ponad 2 kilogramy marihuany oraz 12 gramów kokainy. Ponadto okazało się, że mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Zatrzymany przez policjantów 32-latek trafił do policyjnej celi i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych.

18 września br. Sąd Rejonowy w Giżycku zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 32-latek już wcześniej dopuszczał się przestępstw w myśl ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i z tego tytułu odbywał kary pozbawienia wolności. Teraz grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię