Nawet dziesięć lat pozbawienia wolności grozi 45-letniemu mieszkańcowi Żar, który usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Żarscy policjanci zabezpieczyli u niego blisko trzy kilogramy marihuany oraz trzy młode krzaki konopi indyjskich.

W piątkowy wieczór (15 czerwca) żarscy policjanci legitymując 45-letniego mieszkańca Żar, ujawnili w części jego garderoby ukryty zwitek foliowy z zawartością zielonego suszu. Mając przypuszczenie, że mogą to być narkotyki, zatrzymali mężczyznę i doprowadzili go do jednostki Policji. Po przeprowadzeniu testu okazało się, że jest to marihuana. Dalsze czynności doprowadziły policjantów do miejsca, gdzie mężczyzna posiadał znacznie większą ilość roślinnego suszu. Tam mundurowi znaleźli zapakowane papierowe torby i foliowe worki. Działania Policji pozwoliły na zabezpieczenie łącznie blisko trzech kg już przygotowanej do użytku marihuany oraz trzech krzaków konopi indyjskich, które potrzebowały jeszcze nieco czasu na osiągniecie dojrzałości.

45-letni mężczyzna został zatrzymany i złożył już wyjaśnienia. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, za które zgodnie z prawem grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Lubuska Policja

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię