Policjanci wydziału kryminalnego stołecznej policji zatrzymali kolejnego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 48-letni Ireneusz W. ps. „Igor” ma do odbycia karę 4 lat pozbawienia wolności za działalność w zoranizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę.

Kryminalni operacyjnie ustalili, gdzie może przebywać jeden z poszukiwanych przez nich mężczyzna. Za 48-letnim Ireneuszem W. wydano list gończy. Mężczyzna poszukiwany był od około roku i ma do odbycia karę 4 lat pozbawienia wolności za działalność w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, którą kierował Mariusz D. ps. „Przeszczep”. Dotąd ukrywał się i nie stawiał na otrzymywane wezwania. Kiedy stróże prawa pojawili się przed drzwiami jego mieszkania, ten udawał, że nikogo nie ma w domu.  Policjanci nie dali się zwieść.

Kryminalni zatrzymali mężczyznę. Po zgromadzeniu wszystkich dokumentów funkcjonariusze przekazali go do dyspozycji aresztu śledczego, gdzie będzie teraz odbywał zasądzoną karę.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię