Olkuscy Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w wyniku podjętych działań, ustalili, że 35-letni mężczyzna może posiadać większe ilości narkotyków.

Do zatrzymania mężczyzny doszło 28 lutego 2018 roku w miejscu jego zamieszkania. Podejrzany miał w mieszkaniu susz roślinny ukryty w szafce w pomieszczeniu kuchni. Natomiast w miejscowości Klucze w piwnicach domu jednorodzinnego znajdowała się plantacja konopi indyjskich należąca do podejrzanego.

W sumie zabezpieczono ponad 2,5 kilograma suszu marihuany. Oprócz tego funkcjonariusze zabezpieczyli specjalistyczny sprzęt do ich uprawy: pochłaniacze, lampy, wentylatory, filtry, doniczki. Mężczyzna w przeszłości był już notowany przez policje, w czwartek 1 marca 2018 roku usłyszał zarzut z art. 62 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – posiadanie znacznej ilości narkotyków. Następnego dnia (2.03.18r). Prokurator Rejonowy w Olkuszu zastosował wobec 35-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru i poręczenia majątkowego w kwocie 5.000 zł.

Źródło: Małopolska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię