Zabezpieczenie znacznej ilości środków psychotropowych oraz zatrzymanie podejrzanej w sprawie kobiety, to efekt działań funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego jaworskiej policji. Podczas sprawdzenia mieszkania policjanci znaleźli marihuanę, amfetaminę oraz pochodzący z kradzieży telefon. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków kobiecie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawdzenie mieszkania w Jaworze

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze prowadząc czynności związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację o tym, iż jedna z mieszkanek powiatu posiada w swoim mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. W trakcie sprawdzenia lokalu mieszkalnego należącego do kobiety, policjanci ujawnili foliowy worek z zawartością suszu roślinnego, przezroczysty worek wypełniony białą sproszkowaną substancją oraz opakowanie z folii aluminiowej, a w nim również biały proszek.

Jednak to nie wszystko, co miała na sumieniu 36-latka. Jaworscy policjanci ujawnili także telefon komórkowy, który jak się okazało-pochodził z kradzieży. Kobieta została natychmiast zatrzymana.

Jakie konsekwencje za narkotyki?

Po przeprowadzeniu badań testerem narkotykowym okazało się, że zabezpieczone środki to amfetamina w ilości 1500 porcji oraz 36 porcji rynkowych marihuany.

Zatrzymana usłyszała już zarzuty, a Sąd Rejonowy w Kamiennej Gorze zastosował wobec niej tymczasowy areszt. Przypomnijmy, że za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię