Prudniccy kryminalni zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Prudnik. Policjanci w jego miejscu zamieszkania znaleźli ponad 60 gramów marihuany. Dodatkowo, mężczyzna miał udzielać innym osobom narkotyki w celach zarobkowych. 36-latek usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Teraz za takie przestępstwa grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Prudniccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że 36-letni mieszkaniec gminy Prudnik może być powiązany z przestępczością narkotykową. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad 60 gramów marihuany.

36-latek na widok policjantów w jego domu, narkotyki wyrzucił przez okno. Mieszkaniec gminy Prudnik został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dodatkowo zdaniem śledczych, mężczyzna środki odurzające udzielał innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowych.

36-latek usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Przyznał się do nich. Za takie przestępstwa grozi mu teraz nawet do 10 lat więzienia. Dodatkowo na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli 2 000 złotych.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię