archiwum

Wczoraj policjanci doprowadzili do Sądu Rejonowego w Stalowej Woli 25-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 72-letniej kobiety. 25-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

We wtorek po godz. 11, dyżurny stalowowolskiej komendy został zawiadomiony o znalezieniu 72-letniej kobiety, która nie dawała oznak życia. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety.
W tej sprawie zatrzymany został 25-letni mężczyzna, wnuk kobiety. Mężczyzna był trzeźwy. Na miejscu tego zdarzenia pracowali policyjni specjaliści wspólnie z prokuratorem gromadząc ślady i dowody.
Mężczyzna miał przyznac się do winy i złożyć obszerne wyjaśnienia. Od dłuższczego czasu pozostawał w konflikcie z 72-letnią kobietą, miał też problemy z narkotykami i leczył się psychiatrycznie. Jak poinformował prokurator rejonowy, 25-latek miał usiąść na swojej ofierze i przy pomocy ręcznika zakneblować jej usta jednocześnie zatykając palcami nos.
Wczoraj zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty. Decyzją sądu 25-letni mieszkaniec Stalowej Woli został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi teraz nawet dożywocie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię