Nowodworscy kryminalni zatrzymali 18-latkę, podejrzaną o włamanie do garażu i kradzież elektronarzędzi, o wartości około 1550 złotych. Kobieta została rozpoznana przez policjantów na jednej z ulic Nowego Dworu Mazowieckiego. Podczas zatrzymania posiadała przy sobie mefedron. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu, w ręce funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego wpadła mieszkanka Nowego Dworu Mazowieckiego. Kobieta była dobrze znana nowodworskim mundurowym. Policjanci posiadali informację, że ma ona związek z włamaniem do budynku garażowego i kradzieżą elektronarzędzi o wartości 1550 zł. Jak się okazało, kilka dni później 18- latka znów usiłowała dokonać kradzieży z włamaniem do tego samego pomieszczenia.

W czwartkowe popołudnie na ulicy Daszyńskiego nowodworscy kryminalni zauważyli młodą kobietę. Podczas legitymowania okazało się również, że posiada przy sobie środki psychotropowe. Badanie narkotesterem wykazało, że był to mefedron.

Zatrzymana trafiła do policyjnego aresztu. Nowodworscy śledczy przedstawili 18-latce zarzuty, do których popełnienia się przyznała. Zgodnie z kodeksem karnym grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię