Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który, korzystając z nieobecności właściciela, włamał się do jednego z mieszkań na terenie miasta i zamierzał je okraść.  Funkcjonariusze powiadomieni przez czujnego sąsiada o podejrzeniu popełnienia przestępstwa natychmiast pojechali na miejsce i znaleźli sprawcę, który ukrył się pod kocami i ubraniami. Za swój czyn odpowie on teraz przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem.

Do tego zdarzenia doszło kilkanaście minut po północy w Jeleniej Górze. 24-latek w trakcie nieobecności właściciela mieszkania wszedł do środka, a następnie przygotował do wyniesienie wszystkie przedmioty, które mógłby szybko sprzedać.

Nie zdążył jednak nic ukraść, gdyż jeden z czujnych mieszkańców o podejrzeniu włamania powiadomił Policje. Funkcjonariusze natychmiast przyjechali na miejsce i zatrzymali 24-latka. Znaleźli go schowanego pod kocami i odzieżą.

24-latek trafił prosto do policyjnego aresztu i za usiłowanie kradzieży z włamaniem odpowie teraz przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: dolnośląska policja

1 KOMENTARZ

  1. Podnieść takim kary ,skoro ich nie odstraszają teraźniejsze,taki złodziej nie raz wyniesie więcej jak w banku …kradnie czyjeś prywatne rzeczy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię