Nawet 10 lat więzienia grozi mieszkańcowi Głogowa, który usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli blisko 600 porcji rynkowych różnych substancji, których posiadanie jest zabronione obowiązującymi przepisami. Miejsce ich ukrywania było dość nietypowe, bo była to altana ogrodowa mieszcząca się na terenie ogródków działkowych.

Kryminalni z Głogowa zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że jeden z mieszkańców miasta może mieć związek z procederem narkotykowym. Przypuszczali, że 36-latek ukrywa spore ilości substancji zabronionych. Konieczne było ustalenie jeszcze miejsca ich przechowywania.

Zgromadzony w tej sprawie materiał wskazywał, że policjanci powinni sprawdzić pomieszczenia gospodarcze należące do mężczyzny, a konkretnie te znajdujące się na terenie ogródka działkowego.

Przypuszczenia policjantów potwierdziły się, gdy sprawdzili altanę ogrodową. Wewnątrz ujawnili spore ilości suszu roślinnego oraz zafoliowany biały proszek. Analiza policyjna znalezionych substancji potwierdziła, że są to marihuana i amfetamina. Z zabezpieczonych narkotyków można było uzyskać blisko 600 porcji rynkowych.

Do tej sprawy kryminalni zatrzymali 36-letniego mężczyznę. Usłyszał on zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię