Policjanci z Poznania poszukują zaginionej Jowity Jędrzejewskiej, która 5 lipca rano, po przywiezieniu jej do szpitala HCP w Poznaniu, oddaliła się w nieznanym kierunku. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionej, prosimy o kontakt z Policją.

Komisariat Policji Poznań Wilda prowadzi poszukiwania I kat. za Jowitą Jędrzejewską, która 5.07.2017r. w godzinach rannych została przywieziona przez pogotowie ratunkowe do Szpitala HCP w Poznaniu przy ul. 28 Czerwca 1956r. i przed przyjęciem na badania uciekła w nieznanym kierunku. Rysopis zaginionej: wzrost 165 cm, waga 60 kg, normalna budowa ciała, brak włosów – obcięte bardzo krótko, twarz okrągła, brak przednich górnych zębów. Kobieta posiada oparzenia – blizny na ramionach nad klatką piersiową. Ubrana była w szerokie spodnie koloru jasnego, włożone do skarpet. Na to założona szeroka spódnica. Miała na sobie długi brązowy rozpinany sweter, kamizelkę oraz chustę na głowie.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają informacje na temat miejsca przebywania zaginionej prosimy o kontakt z policjantami pod numerami 997 lub 112.

Źródło: KMP Poznań

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię