Wczoraj rano na terenie gminy Pińczów doszło do nietypowego zdarzenia. Kłótnia trzech mężczyzn zakończyła się interwencją policji. Jeden z nich zawiadomił służby o nietrzeźwym kierującym, jak się okazało sam także nie był trzeźwy.

Przed jednym ze sklepów w małej miejscowości gminy Pińczów, doszło wczoraj do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami. Obaj na miejsce przyjechali samochodami. W pewnym momencie, kierowca volkswagena wyczuł wyraźny zapach alkoholu od swojego oponenta, który przyjechał seatem. Po chwili, na miejsce dotarł także znajomy jednego z nich – poruszał się pojazdem audi.

Pierwszy z mężczyzn poprosił znajomego, który dołączył, by zawiadomił policję ponieważ awanturujący się 31-latek jest najprawdopodobniej nietrzeźwy. 27-latek spełnił obywatelski obowiązek i prośbę kolegi zawiadamiając służby o skandalicznym zachowaniu kierującego seatem.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce postanowili sprawdzić trzeźwość uczestników sporu. Nie posiadający uprawnień do kierowania 31-latek, który pod sklep przyjechał seatem miał w organizmie ponad pół promila alkoholu. Dodatkowo okazało się, że 27-latek, który zawiadomił policję również był nietrzeźwy. Mężczyzna przyjechał na miejsce swoim audi mając powyżej 0,6 promila. Obu mężczyznom grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię