archiwum

Policjanci z Posterunku Policji w Słobódce zatrzymali poszukiwanego za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz nieobyczajne wybryki. Mieszkaniec gminy Szypliszki twierdził, że widzi na swojej posesji mężczyzn z bronią i czuje się zagrożony. Będąc na miejscu mundurowi nie potwierdzili zgłoszenia natomiast ustalili, że zgłaszający jest nietrzeźwy i poszukiwany do odbycia kary 263 dni pozbawienia wolności.

Wczoraj, w godzinach popołudniowych, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach otrzymał informację, że w gminie Szypliszki mężczyzna widzi dwie osoby z bronią i czuje się zagrożony. Już po kilku minutach policjanci z Posterunku Policji w Słobódce byli na miejscu. Mundurowi zlokalizowali mężczyznę w foliowym namiocie, w ogrodzie. Leżał na łóżku i twierdził, że czuje się zagrożony.

Już w trakcie rozmowy mundurowi wyczuli od niego alkohol. Dodatkowo, funkcjonariusze nie potwierdzili zgłoszenia natomiast ustalili, że zgłaszający jest osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz nieobyczajne wybryki. Teraz mężczyzna najbliższe 263 dni spędzi w areszcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię