Nietypową interwejcnę podjęli wczorajszej nocy policjanci z Torunia. Funkcjonariusze zostali wezwani do nieprzytomnej kobiety, której koleżanka próbowała ją ocucić podając jej narkotyk.

Wczorajszej nocy o godz. 3:30 funkcjonariusze  z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście zostali wezwani do dość nietypowej interwencji na Rynek Staromiejski. Pewna kobieta będąca w towarzystwie swojej znajomej nagle źle się poczuła i upadła. Druga z nich próbując ją cucić wyjęła woreczek z białym proszkiem i zaczęła wcierać w dziąsła omdlałej koleżance.

Zaskoczeni takim obrotem sprawy przypadkowi świadkowie o wszystkim opowiedzieli stróżom prawa. Do pierwszej z nich wezwano pogotowie. Kobieta trafiła do szpitala. Druga została zatrzymana do wyjaśnienia i trafiła do policyjnej celi, bowiem  policjanci odnaleźli przy niej i zabezpieczyli 0,31grama białego proszku oraz 1 tabletkę.

Środki poddane policyjnym testom wykazały obecność w tym pierwszym amfetaminy w drugim extazy. Wczoraj 38 -latka z ust śledczych usłyszała zarzut posiadania środków odurzających za co może jej grozić do 3 lat wiezienia.

Śledczy sprawdzają teraz czy nie naraziła ona swoim zachowaniem  znajomej na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Źródło: Kujawsko-Pomorska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię