Czarnoskóry półnagi mężczyzna staje naprzeciw samochodu, blokując przejazd. Chwilę później leży powalony na ziemi. Nagranie całego zajścia robi furorę w internecie i wywołało lawinę komentarzy.

Zajście miało prawdopodobnie miało miejsce w Ravensburgu. Internauci nie mają wątpliwości, że emigrant najwyraźniej sądził, że samochodem jadą Niemcy, po których mógł spodziewać się pobłażliwości. Tymczasem trafił na Polaków. Cios jednego z mężczyzn powalił go na ziemię, drugi dołożył mu kopniaka, rzucając przy tym „Was du machen, kurwa? Skurwysynu!”. Coś nam się zdaje, że frazę tę czeka kariera co najmniej na miarę „ale urwał” albo „jestem hardkorem”.

2 KOMENTARZE

  1. napisalem komentarz ze w tem portalu internetowym mozna znalesc wszystko,,,,,,,,w czym przypomina damska torebke w ktorej mozna znalesc ABSOLUTNIE WSZYSTKO,,,,,,,,,,,procz porzadku,,,,,,,,,,ale o dziwo nie zostal on wrzucony na strone,,,,,,,,czyzby nie przypadl on do gustu pana moderadora ????,za moich czasow mowilo sie CENZORA,,,,,,,,hmmmmm a nie mowi sie tez ze prawdziwa cnota nie boi sie krytyki????.No coz,,,,dobranoc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię