archiwum

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 25 września 2020 roku około godziny 22:35 w miejscowości Wilcze Piętki w gminie Biała Rawska. Niestety w wypadku zginęły dwie osoby.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 16-letni kierujący motocyklem suzuki w niewyjaśnionych okolicznościach potrącił 55-letniego pieszego a następnie zjechał drogi, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Po zdarzeniu odjechał z miejsca wypadku. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł pieszy, a także 16-letni pasażer motocykla. Policjanci na miejscu przystąpili do reanimacji poszkodowanych, jednak nie udało im się przywrócić funkcji życiowych.

Funkcjonariusze na podstawie własnych ustaleń dotarli również do kierującego. 16-latek został zatrzymany. Jego stan wymagał jednak hospitalizacji. Trafi do szpitala w Łodzi. Wstępne badanie trzeźwości wykazało u podejrzewanego ponad 0,5 promila alkoholu. Dodatkowo została mu pobrana krew do badań. Dalsze czynności z udziałem 16-latka uzależnione są od decyzji lekarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię