Policjanci z Wesołej zatrzymali kierowcę, który prowadził samochód pomimo orzeczonego sądownie zakazu. Dodatkowo 23-latek w aucie przewoził narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli prawie 280 gramów marihuany, blisko 400 gramów heroiny i kilka działek amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzuty, odpowie za złamanie zakazu oraz posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podejrzany został objęty policyjnym dozorem.

Po 22.30 policjanci patrolujący ulice Wesołej zwrócili uwagę na kierującego fordem. Jego manewry wykonywane na drodze sugerowały, że jak najszybciej chciał zniknąć z zasięgu wzroku funkcjonariuszy.

Kiedy mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli mężczyzna wpadł w popłoch i zachowywał się bardzo nerwowo. Jak tyko udało mu się wysiąść z samochodu od razu próbował uciec. Został jednak zatrzymany. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnej bazie okazało się, że do września 2012 roku ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Na tym jednak nie koniec. Policjanci w czasie kontroli samochodu najpierw znaleźli sporą ilość gotówki porozrzucaną w różnych częściach pojazdu, a chwilę później pod jednym z foteli 3 torby, w których były środki odurzające. Mężczyzna miał amfetaminę marihuanę i heroinę. Prawie 20 tysięcy złotych i narkotyki zostały zabezpieczone, a 23-latek trafił do policyjnej celi.

Po zważeniu narkotyków okazało się, że zatrzymany miał prawie 280 gramów marihuany i blisko 400 gramów heroiny, do tego kilka działek amfetaminy. Śledczy z komisariatu w Wesołej zgromadzili materiał dowodowy i doprowadzili mężczyznę do prokuratury. 23-latek usłyszał dwa zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz niezastosowania się do wyroku sądu. Decyzją sądu podejrzany został objęty policyjnym dozorem trzy razy w tygodniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię