Policjanci z Człuchowa w wczoraj po godzinie 1.15 w nocy, podczas patrolowania miasta zainteresowali się osobowym fordem jeżdżącym po ulicach miasta. Podczas zatrzymania samochodu do kontroli, pasażer próbował wyrzucić kurtkę. Funkcjonariusze sprawdzili co znajduje się w tej kurtce i znaleźli tam kilkanaście porcji amfetaminy i marihuany. Kontrola samochodu wykazała, że tam też są pochowane narkotyki, dodatkowo kierująca fordem miała w torebce kilkanaście woreczków strunowych z narkotykami. Później okazało, że kierowała pod wpływem środków odurzających. Oboje zostali zatrzymani. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Człuchowa w ubiegły wtorek (2 sierpnia) podczas patrolu miasta po godzinie 1.15 w nocy zauważyli osobowego forda jeżdżącego po ulicach miasta i  postanowili go sprawdzić. Podczas zatrzymania samochodu do kontroli, pasażer wyrzucił kurtkę, policjanci sprawdzili co znajduje się w kieszeniach tej kurtki i znaleźli tam kilkanaście woreczków strunowych z marihuaną i amfetaminą. Funkcjonariusze sprawdzili dokładnie co znajduje się w samochodzie i co jeszcze mają przy sobie kierująca autem 27-letnia kobieta i właściciel kurtki 39-letni pasażer. W samochodzie znaleźli kolejne narkotyki, a torebce kobiety znaleźli zapakowane w woreczki strunowe narkotyki. Oboje zostali zatrzymani. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 50 gramów amfetaminy i 10 gramów marihuany. Badanie testerem narkotykowym kierowcy wskazało, że kobieta kierowała samochodem pod wpływem środków odurzających.

Wczoraj oboje usłyszeli zarzuty, kierująca samochodem mieszkanka Człuchowa, zarzut kierowania samochodem pod wpływem środków odurzających i zarzut posiadania narkotyków, natomiast 39-letni pasażer, do którego należała większość zabezpieczonych narkotyków, zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej. Za przestępstwo posiadania środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie znacznej ilości nawet 10 lat pozbawienia wolności. Kobieta odpowie dodatkowo za kierowanie samochodem pod wpływem substancji psychotropowe.

Wczoraj oboje usłyszeli zarzuty, kierująca samochodem mieszkanka Człuchowa, zarzut kierowania samochodem pod wpływem środków odurzających i zarzut posiadania narkotyków, natomiast 39-letni pasażer, do którego należała większość zabezpieczonych narkotyków, zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej. Za przestępstwo posiadania środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie znacznej ilości nawet 10 lat pozbawienia wolności. Kobieta odpowie dodatkowo za kierowanie samochodem pod wpływem substancji psychotropowych.

Źródło: pomorska policja 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię