archiwum

Policjanci z wydziału kryminalnego bielańskiej komendy zatrzymali już kolejną osobę, która odpowie za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze podczas kontroli 38-latki znaleźli przy niej heroinę, a w jej mieszkaniu następne porcje heroiny, kokainy i wagę jubilerską. Kobieta usłyszała już zarzut za popełnione przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, otrzymali informację o kobiecie, która może posiadać zabronione substancje. 38-latka wpadła w Warszawie na trasie S8, podczas podróży samochodem. W trakcie kontroli funkcjonariusze znaleźli przy niej zawiniątka z heroiną, ukryte w opakowaniach po kosmetykach.

W mieszkaniu zajmowanym przez 38-latkę kryminalni znaleźli kolejne porcje narkotyków. Oprócz heroiny policjanci zabezpieczyli też kilka porcji kokainy oraz wagę elektroniczną. Po zebraniu materiału dowodowego zatrzymana usłyszała zarzuty za posiadanie substancji odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię