Policjanci z Wieruszowa zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który podszywając się pod pracownika obsługi drogowej demontował metalową konstrukcję baneru reklamowego na trasie S8. W trakcie przeszukania samochodu, którym poruszał się zatrzymany, funkcjonariusze znaleźli narkotyki, a także skradzione wcześniej tablice rejestracyjne, dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny.

19 marca 2023 roku o godzinie 21:00 funkcjonariusze z zespołu patrolowo-interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie w miejscowości Prusak zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu sieradzkiego, który podejrzanie zachowywał się w pobliżu samochodu marki Renault Megane z niemieckimi tablicami rejestracyjnymi.

Po zbadaniu sytuacji, policjanci odkryli w samochodzie skradzione tablice rejestracyjne, dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny innego pojazdu. Ponadto, wewnątrz Renault znaleziono elementy metalowe pochodzące z pobliskiej konstrukcji reklamowej, narkotyki (mefedron i amfetamina), wkrętarki oraz pompa wydzielającą intensywny zapach paliwa.

33-latek, który wcześniej miał już konflikty z prawem, został zatrzymany i spędził noc w areszcie. Usłyszał zarzuty dotyczące jego działań, w tym kradzieży, posiadania narkotyków i naruszenia własności. Mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności do 5 lat. Policja kontynuuje śledztwo w tej sprawie, aby wyjaśnić pełne okoliczności i możliwe powiązania zatrzymanego z innymi przestępstwami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię