Decyzją sądu tymczasowo aresztowany został mężczyzna podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz przygotowywanie się do ich dystrybucji. W mieszkaniu podejrzanego głogowscy policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 4 tys. porcji marihuany i amfetaminy. Teraz zatrzymanemu grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, realizując działania operacyjne namierzyli mężczyznę, który według zebranych przez nich informacji, mógł posiadać znaczne ilości narkotyków.

Podejrzenia potwierdziły się. W mieszkaniu 23–letniego mężczyzny funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli dużą ilość marihuany i amfetaminy, a także wagę elektroniczną oraz inne przedmioty służące do ich dystrybucji.

Z zabezpieczonych narkotyków można było uzyskać ponad 4 tys. porcji handlowych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz przygotowywania się do ich dystrybucji. Na wniosek policji i prokuratury, decyzją sądu podejrzany trafił do aresztu śledczego na 3 miesiące.

Grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię