Bielańscy kryminalni zatrzymali 30-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli w jego mieszkaniu około 1,5 kilograma marihuany, ponad 22 gramy kokainy i 13 kartoników LSD, z czego można sporządzić ponad 5000 różnego rodzaju porcji do odurzenia. Do policyjnego depozytu trafiła również gotówka w kwocie 2750 zł oraz 225 euro. Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Bielan ustalili operacyjnie, że 30-letni mężczyzna może posiadać duże ilości narkotyków. Funkcjonariusze udali się na klatkę schodową bloku, w którym mieszkał mężczyzna i wybierając odpowiedni moment weszli do mieszkania.

W pomieszczeniach lokalu w różnych miejscach policjanci znaleźli wszelakiego rodzaju środki odurzające. Wypełnione słoiczki, torebki i pudełka pochowane były w lodówce, szafkach i garderobie. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki oraz wagi elektroniczne, telefon komórkowy oraz pieniądze w kwocie 2750 zł oraz 225 euro.

30-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, a zabezpieczone środki odurzające zostały przebadane. Badania wykazały, że była to marihuana o wadze ponad 1,5 kilograma, ponad 22 gramy kokainy i 13 kartoników LSD. Z tej ilości narkotyków można sporządzić ponad 5000 różnego rodzaju porcji do odurzenia.

30-latek już usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny został zastosowany policyjny dozór. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię