Gdańscy kryminalni zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który w kuchni przechowywał 13 torebek foliowych o łącznej zawartości 1,1 kg amfetaminy. Gdańszczanin będzie teraz odpowiadał za posiadanie znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 10 lat więzienia. Wczoraj sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

W sobotę rano policjanci z Wydziału Kryminalnego Gdańskiej Komendy Miejskiej postanowili sprawdzić mieszkanie gdańszczanina. Funkcjonariusze ustalili, że 42-latek w mieszkaniu na Stogach może przechowywać narkotyki.

Ustalenia policjantów potwierdziły się. W trakcie przeszukania pomieszczeń, funkcjonariusze znaleźli w szafce kuchennej 13 torebek foliowych z białym proszkiem. Badania zabezpieczonych substancji wykazały, że mężczyzna posiadał blisko 1,1 kg amfetaminy.

42-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wczoraj policjanci doprowadzili go przed sąd. Sędzia przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat więzienia.

Źródło: policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię