Bytowscy policjanci zabezpieczyli łącznie ponad kilogram amfetaminy. Kryminalni w związku ze sprawą zatrzymali 36-letniego mężczyznę. Śledczy w trakcie przesłuchania przedstawili mu już zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Bytowscy policjanci zdobyli informację, że 36-letni mężczyzna może posiadać narkotyki. Ustalenia te potwierdziły się podczas przeszukania. Mundurowi w trakcie czynności w garażu wynajmowanym przez mężczyznę w Bytowie, w lodówce znaleźli ponad kilogram amfetaminy. Narkotyki zabezpieczono i przekazano do badań.

36-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Noc spędził w policyjnym areszcie. Śledczy po zebraniu materiału dowodowego przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Policjanci wystąpili do prokuratury z wnioskiem o rozważenie zastosowania przez sąd wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię