Mężczyzna, który z broni prochowej postrzelił kobietę, został zatrzymany przez zabrzańskich policjantów. Do zdarzenia doszło w osiedlowym sklepie w centrum Zabrza. Czynności w sprawie trwają.

Zabrzańscy policjanci prowadzą czynności w sprawie zdarzenia, do którego doszło dzisiaj kilkanaście minut po godzinie 12.00. Do osiedlowego sklepu przy ulicy Skłodowskiej wszedł 61-letni mężczyzna, który z broni prochowej oddał strzał w kierunku ekspedientki. 43-letnia kobieta została ranna w brzuch. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Świadkowie zdarzenia nie pozwolili zbiec sprawcy z miejsca zdarzenia. Kiedy usiłowali ująć sprawcę, mężczyzna jednego ze świadków pogryzł. Zabrzańscy policjanci, którzy zaraz po zgłoszeniu pojawili się na miejscu zdarzenia zatrzymali mężczyznę. Podejrzany został osadzony w policyjnym areszcie.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpieczyła broń, a także przeprowadziła oględziny. Na razie nie są znane powody, dla których mężczyzna zaatakował. Czynności w sprawie trwają.

Źródło: Śląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię