Wywiadowcy z Bielan zatrzymali mężczyznę, który odpowie za posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze przy 34-latku i w mieszkaniu znaleźli marihuanę o wadze ponad 20 gramów. Mężczyzna usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wywiadu podjęli interwencję wobec mężczyzny siedzącego w zaparkowanym przy ulicy Andersena samochodzie. Kierowca hondy od razu przyznał się policjantom, że w pojeździe ma marihuanę. Zdradził go intensywny zapach suszu roślinnego wydobywający się z wnętrza samochodu. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilka gramów marihuany, którą 34-latek miał dodawać do ciastek, które własnoręcznie piecze, a potem się nimi odurza.

34-latek został zatrzymany, a narkotyki zostały zabezpieczone. Badanie substancji potwierdziło, że jest to marihuana. Następnego dnia podczas przeszukania mieszkania należącego do zatrzymanego, kryminalni znaleźli kolejne porcje marihuany. Narkotyki również zostały zabezpieczone i przebadane.

Po zebraniu materiału dowodowego zatrzymany usłyszał zarzuty za posiadanie środków odurzających o wadze ponad 20 gramów. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię