Bialscy policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 18:25 w miejscowości Bukowice, gm. Leśna Podlaska. Ze wstępnych ustaleń wynika, ze kierujący samochodem marki VW, 37-latek, wyjeżdżając z łuku drogi, potracił stojącą na poboczu pieszą. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła na miejscu zdarzenia. Kierowca auta był pijany. Badanie wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Do zdarzenia doszło około godz. 18:25 w miejscowości Bukowice, gm. Leśna Podlaska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki VW, 37-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska, wyjeżdżając z łuku drogi doprowadził do zderzenia z pieszą. Mężczyzna prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu, zjechał na przeciwległy pas ruchu i pobocze, gdzie najechał na stojącą kobietę. Po tym auto uderzyło w ogrodzenie posesji.

W wyniku odniesionych obrażeń poszkodowana 87-latka, zmarła na miejscu zdarzenia. W trakcie zdarzenia mężczyzna był pijany. Badanie wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię