40-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego złamał sądowy zakaz zbliżania się do swojej żony. Mężczyzna groził jej nożem i przetrzymywał w domu, wbrew jej woli. Na wniosek wodzisławskich śledczych i prokuratora, został on tymczasowo aresztowany. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego zlekceważył sądowy zakaz zbliżania się  i kontaktowania ze swoją żoną. Mężczyzna fizyczne i psychiczne znęcał się nad nią, za co miał orzeczone przez sąd środki karne, do których się jednak nie stosował. Domowy oprawca, wbrew woli kobiety, przetrzymywał ją w domu, pozbawiając wolności przez kilka godzin. Ponadto groził, że ją zabije, trzymając w ręku nóż. Kobieta zgłosiła się do policjantów i została przesłuchana. Na podstawie jej zeznań 40-latek został zatrzymany. Na wniosek wodzisławskich śledczych oraz prokuratora, sąd postanowił go tymczasowo aresztować na 3 miesiące.

40-latek odpowie za złamanie sądowego zakazu zbliżania się i kontaktowania z żoną, za grożenie jej śmiercią i pozbawienie wolności. Za to wszystko grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Źródło: śląska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię