Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli opublikowała wizerunek Mariusza C. – mężczyzna może mieć zamiary seksualne wobec dzieci.

Prokuratura nadzoruje śledztwo przeciwko Mariuszowi C. Mężczyzna jest podejrzany o podżeganie do wykonania podstępem nagich zdjęć małoletniej oraz składania fałszywych zeznań w warunkach recydywy. W 2007 roku sąd w Stalowej Woli skazał Mariusza C. za wielokrotne wykorzystywanie seksualne dziecka.

Mężczyzna został objęty zakazem zbliżania się do małoletnich oraz zakaz kontaktowania się z nimi. Ze względu na interes społeczny prokuratura zdecydowała się na opublikowanie jego wizerunku.

Wszelkie informacje na temat pobytu Mariusza C., jego rozmów lub nawiązywania w inny sposób kontaktów z małoletnimi poniżej lat 15, ewentualnego przebywania w pobliżu lub na terenie szkół, przedszkoli, placów zabaw, a także innych miejsc przebywania małoletnich, zwłaszcza na terenie Stalowej Woli oraz Gminy Pysznica należy przekazywać do Prokuratury Rejonowej w Stalowej Woli: tel. 15 840 27 00, bądź do Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli: tel. 15 877 33 10.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię