26-letnia strażniczka więzienna Tina Gonzalez została skazana na siedem miesięcy więzienia po tym jak wyszło na jaw, że wielokrotnie uprawiała seks z jednym z osadzonych, a do tego przemycała do więzienia alkohol i telefon dla swojego kochanka.

Seksafera wstrząsnęła opinią publiczną w Kalifornii. 26-latka pracowała jako strażniczka więzienna w Fresno County. Kobieta wdała się w romans z jednym z osadzonych. Śledczy udowodnili jej wielokrotne współżycie z kochankiem, co miało się dziać na oczach kilkunastu innych więźniów. Aby ułatwić odbycie stosunku w trudnych więziennych warunkach, 26-latka wycięła dziurę w spodniach swojego munduru.

To nie wszystko co ma na sumieniu kobieta. Tina Gonzalez przemycała również do więzienia alkohol dla swojego kochanka, dostarczyła mu również telefon komórkowy oraz ostrzegała go o zbliżających się przeszukaniach.

Podczas rozprawy sądowej Tina Gonzalez przyznała się do zarzucanych jej czynów, ale nie wyraziła żadnej skruchy. Kobieta miała powiedzieć, że nie żałuje żadnego z czynów, których się dopuściła. Sąd skazał ją na 7 miesięcy pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię