Policjanci z Lublina zatrzymali 44-latka, który w swoim mercedesie przewoził trzy worki foliowe marihuany oraz broń hukowo-gazową. Mężczyzna wpadł z nielegalnym towarem na terenie Bychawy. Był już w przeszłości notowany m.in. za oszustwo, udział w bójce i pobiciu, paserstwo oraz nękanie. Teraz odpowie za przygotowanie wprowadzenia do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 12.

Kryminalni z komendy wojewódzkiej wspólnie z policjantami z Bychawy zatrzymali 44-latka gdy samochodem zatrzymał się na stacji benzynowej. Z posiadanych informacji wynikało, że może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania w bagażniku ujawniono trzy worki foliowe z zawartością suszu roślinnego. Łącznie ponad 700 gramów marihuany. Poza tym tabletki najprawdopodobniej ecstasy oraz pistolet hukowo – gazowy, na którą wymagane jest pozwolenie.

44-latek znany jest policjantom w przeszłości był już notowany m.in. za oszustwo, udział w bójce i pobiciu, paserstwo oraz nękanie. Teraz odpowie za przygotowanie wprowadzenia do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 12. Został już tymczasowo aresztowany.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię