Legniccy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Podczas sprawdzenia jego mieszkania i pomieszczeń gospodarczych funkcjonariusze znaleźli 100 krzewów konopi indyjskiej, z których można było otrzymać blisko 2 kilogramy narkotyku. Zabezpieczono również specjalistyczny sprzęt służący do hodowli i rozwoju roślin. Mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu legnickiej komendy realizując czynności operacyjne uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta Legnicy może znajdować się osoba poszukiwana. Funkcjonariusze postanowili natychmiast to sprawdzić. W związku z tym pojechali pod wskazany adres i zatrzymali poszukiwanego 22-latka do odbycia kary 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Będąc w mieszkaniu funkcjonariusze poczuli intensywny zapach marihuany, dlatego też postanowili sprawdzić pomieszczeni mieszkalne i gospodarcze. Policjanci znaleźli 100 krzewów konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu, z których można było uzyskać blisko 2 kilogramy narkotyku. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli całą aparaturę niezbędną do rozwoju roślin.

Zatrzymany odpowie teraz za swoje czyny, za przestępstwa, jakiego się dopuścił grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Dolnośląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię