Blisko 200 g marihuany, amfetaminę, LSD, ecstasy oraz konopie zabezpieczyli policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie. W sprawie zatrzymano dwóch mieszkańców Dęblina w wieku 33 i 42 lat. Obaj usłyszeli już zarzuty. Wobec 33-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Realizacja była efektem pracy operacyjnej policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Lublinie. Funkcjonariusze ustalili, że dwaj mieszkańcy Dęblina w wieku 33 i 42 lat mogą być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania u mężczyzn funkcjonariusze odnaleźli blisko 200 g marihuany, amfetaminę, LSD, ecstasy oraz konopie. Dodatkowo zabezpieczono oleje konopne oraz grzyby, które zostaną poddane dodatkowym badaniom na zawartość substancji narkotycznych.

Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Wobec 33-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara do 10 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię