Raciborscy kryminalni zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu wodzisławskiego. Mężczyzna posiadał znaczną ilość marihuany oraz 47 sztuk konopi indyjskich. Ponadto posiadał sprzęt do uprawy konopi. Zatrzymany usłyszał już trzy zarzuty, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Raciborscy kryminalni wpadli na trop mężczyzny, który mógł posiadać dużą ilość narkotyków oraz zajmować się uprawą konopi indyjskich. Przypuszczenia śledczych potwierdziły się w godzinach popołudniowych 11 maja br. kiedy to kryminalni wkroczyli do akcji. Podczas zaplanowanych działań, policjanci zatrzymali na ulicy Bosackiej w Raciborzu mieszkańca powiatu wodzisławskiego i przejęli znalezione u niego prawie 1200 działek dilerskich marihuany, 2 tabletki zawierające MDMA, 47 sztuk sadzonek konopi indyjskich oraz zabezpieczyli sprzęt służący do uprawy narkotyku. Nielegalne narkotyki policjanci zabezpieczyli w Raciborzu w wynajmowanym przez mężczyznę pomieszczeniu, jak również w miejscu zamieszkania w powiecie wodzisławskim.

33-latek usłyszał trzy zarzuty tj. posiadania znacznej ilości środków odurzających, nielegalnej uprawy marihuany oraz posiadania urządzeń służących do nielegalnego wytwarzania środków odurzających. Na wniosek raciborskich śledczych oraz prokuratora, sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię