Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali 31-letniego mężczyznę, u którego w domu ujawnili znaczne ilości narkotyków. W pomieszczeniach użytkowanych przez mężczyznę mundurowi zabezpieczyli środki odurzające oraz krzaki konopi. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w wyniku działań operacyjnych ustalili, że mieszkaniec gminy Sarnaki może posiadać znaczne ilości środków odurzających.

Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. W trakcie przeszukania pomieszczeń gospodarczych znajdujących się na posesji zamieszkałej przez 31-latka policjanci, w miniony czwartek (03.08.2017r.), ujawnili i zabezpieczyli, ponad 7,2 kiligramów marihuany, 9 krzaków konopi oraz prawie 1 gram amfetaminy.

„Czarnorynkowa” wartość zabezpieczonych narkotyków to blisko 360 tysięcy złotych. 31-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz uprawy konopi. Mężczyzna decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: siemiatycze.policja.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię