Policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali młodego człowieka, podejrzanego o liczne kradzieże sklepowe. Mężczyzna wcześniej ukrył się w sklepie przed jego zamknięciem, po czym dokonał kradzieży i próbował z niego wyjść. Kradł głównie drobne przedmioty, kosmetyki, alkohole i odzież. Podczas zatrzymania okazało się, że jest również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze kradzieże. Prosto z policyjnego aresztu trafił do więziennej celi.

Głogowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który utknął wewnątrz zamkniętego sklepu. To 20-letni głogowianin, który na swoim koncie ma już podobne przestępstwa. Mężczyzna wszedł do sklepu, krótko przed jego zamknięciem. Gdy wewnątrz nie było już personelu zabrał się za opróżnianie sklepowych półek. Kradł głównie drobne rzeczy, kosmetyki i odzież.

Problemem okazało się opuszczenie zamkniętego obiektu. 20-latek nie mogąc wyjść za zewnątrz zaczął demolować wnętrze sklepu uruchamiając tym samym alarm. Szybko na miejscu zjawili się zaalarmowani policjanci. Podczas zatrzymania młodego człowieka funkcjonariusze ujawnili przy nim dwie torby, a w nich przedmioty pochodzące z kradzieży. Tłumaczył, że wszystkie te przedmioty wcześniej kupił, jednak to nie była prawda. Mienie odzyskano, a złodziej trafił do policyjnego aresztu.

W toku kolejnych czynności policjanci Wydziału Kryminalnego udowodnili mężczyźnie inne włamania i kradzieże, a podczas sprawdzenia jego mieszkania odzyskali skradzione w innym miejscu papierosy, alkohol i tablet o łącznej wartości blisko 3000 zł. Ponadto 20-latek był poszukiwany do odbycia kary za wcześniejsze przestępstwa, dlatego z policyjnego aresztu trafił do więziennej celi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię