Dzięki współpracy dolnośląskich policjantów oraz funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego garwolińskiej komendy, odnaleziono mercedesa skradzionego z terenu Szwajcarii. Wartość odzyskanego pojazdu oszacowano na 200 tys. zł. Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu do dalszych czynności procesowych. Trwają działania zmierzające do zatrzymania osób mających związek z tym przestępstwem.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, w ramach współpracy z dolnośląską Policją, uzyskali informację o miejscu, gdzie może znajdować się skradziony mercedes. Samochód o szacunkowej wartości 200 tys. zł został przywłaszczony z terenu Szwajcarii.

W wyniku podjętych działań policjanci odnaleźli skradziony pojazd na terenie jednej z miejscowości w gminie Parysów. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu do dalszych czynności procesowych. Funkcjonariusze prowadzą postępowanie w zakresie wyłudzenia poświadczenia nieprawdy, paserstwa i fałszowania numerów identyfikacyjnych pojazdu. Już wstępne ustalenia wskazują, że równolegle został zakupiony wrak spalonego pojazdu, na którego dane zalegalizowano odzyskanego mercedesa.

Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tego przestępstwa oraz prowadzą działania zmierzające do zatrzymania osób mających z nią związek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię