Policjanci z Lubartowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież naklejek promocyjnych, które można wymieniać na maskotki. Ich łupem padło 10 tysięcy sztuk takich naklejek. Część z nich zdążyli już wymienić na zabawki. Obu zatrzymanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek policjanci z Lubartowa zostali poinformowani o kradzieży w centrum logistycznym jednej ze znanych sieci dyskontów spożywczych. Ze zgłoszenia wynikało, że dwaj pracownicy tej firmy skradli10 tysięcy sztuk naklejek promocyjnych o wartości 10 tysięcy złotych. Zebranie odpowiedniej liczby tych naklejek umożliwia odebranie pluszowej zabawki w sklepie należącym do sieci.

Zeznania świadków oraz zabezpieczony materiał dowodowy doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o tę kradzież. Okazali się nimi 31-letni mieszkaniec gminy Firlej i 33-letni mieszkaniec Lubartowa – pracownicy centrum. Policjanci odzyskali też znaczną część skradzionych naklejek. Niewielką ich ilość jeden z mężczyzn zdążył już wymienić na zabawki. Mundurowi na poczet przyszłych kar zabezpieczyli od zatrzymanych gotówkę. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię