Policjanci z Wilanowa zatrzymali 47-latkę podejrzaną o kradzież. Kobieta podstępem wywabiła kasjerkę i wykorzystując jej nieobecność, zabrała wartą 912 złotych rolkę naklejek wymienialnych na maskotki. Za to przestępstwo Agacie C. grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Wilanowscy policjanci zostali poproszeni o interwencję w jednym z supermarketów w związku z nietypowym zdarzeniem, do którego doszło na terenie sklepu.

Jedna z klientek po zrobionych zakupach i minięciu linii kas poprosiła ekspedientkę, aby ta poszła po kierownika sklepu. Powodem tego było nienaliczenie należnego rabatu na rachunku. Wykorzystując zamieszanie i nieobecność kasjerki, 47-latka sięgnęła ręką na półkę, zabrała z niej rolkę z 912 naklejkami i pospiesznie schowała ją do torby. Nie umknęło to uwadze pracownika ochrony, który o tym, co się stało, powiadomił swoich przełożonych.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali Agatę C. Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży za co kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię