Policjanci z Pisza (warmińsko-mazurskie) zostali wezwani do interwencji w jednym z lokalnych marketów, gdzie nietrzeźwy mężczyzna ukradł produkty spożywcze o wartości 20 zł. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze przeprowadzili kontrolę osobistą i znaleźli przy nim również dwie nowe sportowe buty damskie, które prawdopodobnie zostały skradzione z pobliskiego sklepu obuwniczego. Nietypowe było to, że mężczyzna ukradł tylko prawe buty, a co więcej – w różnych rozmiarach.

32-letni mężczyzna z Torunia został zatrzymany w jednym z piskich marketów podczas kradzieży produktów spożywczych. Znacząco nietrzeźwy sprawca ukradł dwa opakowania chipsów oraz napój o wartości 20,97 zł.

Interweniujący policjanci odkryli przy mężczyźnie również dwa sportowe buty z metkami, które zostały skradzione z pobliskiego sklepu obuwniczego. Nietypowym aspektem tej sytuacji było to, że sprawca ukradł dwa damskie buty, oba prawe, ale w różnych rozmiarach – 37 i 41.

Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie, 32-latek usłyszał dwa zarzuty związane z wykroczeniem kradzieży. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy, jednak nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania, zwłaszcza kradzieży dwóch niespasowanych butów. Tłumaczył się wypitym alkoholem. Za popełnione wykroczenia grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię